"רגע של פנאי" הוא מרכז ססגוני ופעיל לאומנויות וחוגים
השוכן במדרחוב של  פתח תקווה

המרכז השוקק חיים הוקם בשנת 2000 על ידי מירה עזר המאמינה בכוחה של היצירה האמנותית להעניק טעם ומשמעות לחיים. בתחילה התקיימו במרכז חוגי יצירה ותחביב שהסבו הנאה למשתתפים ואפשרו להם גילוי עצמי וביטוי אמנותי, במקביל התפתחו קורסים מקצועיים בעיצוב תכשיטים שהפכו את המקום לאבן שואבת לתלמידים מכל רחבי הארץ. על מנת להקטין את התלות במשווקים חיצוניים ולהוזיל מחירים החל "רגע של פנאי" לייבא בעצמו את החומרים ואת כלי העבודה מארצות שונות כגון ארה"ב, סין הונג קונג וצ'כיה. מירה ובעלה בני מייבאים מגוון עצום של חרוזים ליחידים ובסיטונאות, וחומרי יצירה לעיצוב תכשיטים מרחבי העולם וכך ניתן תחת קורת גג אחת ללמוד – ולהצטייד בחומרים הדרושים.

הכניסה לחנות החרוזים וחומרי היצירה, מעוררת את חדוות היצירה גם אצל מי שמחשיב את עצמו כ"בעל ידיים שמאליות" – אצלנו תוכלו לקבל הדרכה צמודה, בקצב שלכם, המורים של המרכז ילוו אתכם צעד צעד ויכשירו אתכם לעצב תכשיטים מחרוזים מסוגים וחומרים שונים, פסלים , ציורי אוירה,כלי בית ותמונות נפלאות.

 קצת על מירה

מירה שהקימה את המקום לפני כשמונה עשרה שנים ניחנה ברגישות מיוחדת לבני אדם, רגישות שמאפשרת לה להגיע לליבו של כל תלמיד בקורס ולחלץ ממנו את כוחות היצירה המפעמים בו.
בעזרתה ובעזרת צוות המורים הנפלא – יכול כל אחד ליהנות מהחוגים הרבים שבמרכז ואף להפוך את התחביב למקצוע.