סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים
סדנאות יצירת תכשיטים

תקנון האתר "רגע של פנאי"

האתר האינטרנט "רגע של פנאי" הוא אתר אומנות ותחביבים.

ברוכים הבאים לאתר "רגע של פנאי" , להלן האתר:
הנכם מתבקשים לקרוא בעיון ובקפידה את תקנון ותנאי השימוש

  

 

 

 מדיניות פרטיות של רגע של פנאי

לפי הדרישות החדשות המתייחסות למדיניות הפרטיות, אתר אינטרנט רגע של פנאי המופעל ע"י חנות רגע של פנאי מצהירה כיצד תכבד את פרטיות המשתמשים.                                                                               לפניכם תקנון האתר אשר מביע את התיחסותה ביחס הגנת הפרטים האישיים הנמסרים באתר, באיזה אופן תשתמש במידע הנמסר ע"י המשתמשים ומתחייבת לעמוד בו.

 

 

 רישום לשירותים

חלק משירותי האתר רגע של פנאי תדרש למסור מידע אישי לצורך הרשמה כגון את שמך,כתובתך הדואר האלקטרוני שלך ודרכי התקשורת עימך. השדות שחובה למלא מסומנות בכוכית באופן מפורש.

אינך חייבת על פי החוק למסור פרטים אל אך בלא מסירתם של פרטים אלו לא תוכל להרשם לשירותים הדורשים הרשמה. הנתונים אשר תתבקשו לתת ישמרו במאגר של אתר "רגע של פנאי".

 

 

 

דיווח ישיר אלקטרוני

אתר "רגע של פנאי" מעוניין לשלוח אליך לסירוגין באמצאות דואר אלקטרוני מיילים הודות מידע פירסומי, מבצעים, חדשות הודות סחורה והחנות עצמה. בעת מילוי הפרטים ישנה אופציה להרשם לשירות הנ"ל, מהווה אישור לרגע של פנאי לשלוח לך את המידע פרסומי זה. בכל עת תוכל לבקש לחדול מן השירות ע"י פניה "לרגע של פנאי" המתחייבת להפסיק את השירות לאותו משתמש הדורש זאת.

 

 

 מסירת מידע לצד שלישי.

 

רגע של פנאי לא תמסור את פרטייך האישיים שמסרת האתר לגורמים מפרסמים כגון צד שלישי.

המידע שישמש את "רגע של פנאי" הוא בעיקר מידע שאינו מזהה אותך אישית לצורכים מדדים,  נתונים סטטיסטים וכדומה....

רגע של פנאי רשאית למסור מידע אישי לגורם צד שלישי או כדומה במקרה של מחלוקות משפטיות, טענה,תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו בינך לבין החנות "רגע של פנאי" שתחייב בחשיפת נתונים ופרטיים האישיים של הנרשם.

 

  זכויות יוצרים:

כל דפי ו/או התכנים המצויים באתר הם רכוש של
רגע של פנאי, אין להעתיק או לפרסם חלק מן הדפים ו/או התכנים ללא הסכמתה המפורשת של החברה. האתר והתוכן המופיע בו מוגנים יל ידי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אומנות בינלאומית וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. התוכן המצוי האתר הוא לשימושכם הפרטי והלא מסחרי בלבד. 


 שינוי ותוספת:

רגע של פנאי שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר- לשנות ו/או להוסיף ו/או להשמיט מוצרים המפורסמים באתר, לעצבו מחדש, להחליף את תכניו, והכל לפי ראות עיניה ולפי  שיקול דעתה הבלעדי בכל עת ומכל סיבה, בלי כל הודעה מראש ובלי כל אחריות מצדה. בכל עת שהיא רשאית רגע של פנאי לבצע שינויים ו/או עדכונים בתנאי השימוש. בשימושכם באתר הינכם מסכימים בזאת להיות כפופים לאמור בתנאי השימוש בכל עת, ועליכם לחזור ולהתעדכן בדבר השינוים שבוצעו ובתנאי השימוש. בירורים ושאלות

ניתן לפנות למייל
info@regga.co.il או בטלפון 03-9041243 או בפקס 03-9302067 לכל שאלה או מידע כלשהו.

 

 

רגע של פנאי ההגנה 2, פתח תקוה 49465 טלפון info@regga.co.il , 03-9041243