סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים
סדנאות יצירת תכשיטים

אומנות ויצירה

ברגע של פנאי קורסי אומנות ושילוב אומנויות היא אחת מהן. קורסי אומנות משלבים מגוון רחב של אומנויות המאפשרים לכל משתתף לטעום מתחומים שונים או להתמקד באחד.

התחומים הנלמדים בקורסי אומנות הם: קורס אומנות הפסיפס, קורס אומנות בעיסת נייר, קורס אומנות בטקסטורות, שיפוץ רהיטים, קורס אומנות צריבה על עץ ומרקמי עץ.

המדריכה מעבירה את הקורס באוירה יצירתית.

קורס אומנות מרקמים וטכניקות
קורס אומנות מרקמים וטכניקות

קורס אמנות המשלב טכניקות על עץ, קנבס בשילוב עם רקעים בצבעי אקריל, מפיות, דפי זהב, תלת מימד והקשיית נייר. קורסי אומנות אלו מאפשרים לשפץ כל רהיט או חפץ מכל חומר, לחדשו להפוך לחפץ חדש ואופנתי.

קורס אומנות הטקסטורות
קורס אומנות הטקסטורות

קורס אומנות המשלב תמונות על גבי בד קנווס, טקסטורות העשויות ממשחות עיצוב שונות, בדים, חרוזים וחומרים שונים הנבחרים ע"י התלמידה והמדריכה המקנים אופי ואווירה לעבודה בהתאמה אישית.

קורס אומנות עיסת נייר
קורס אומנות עיסת נייר

קורס אומנות מחומרים ממוחזרים וזמינים במהלכו נלמדים טכניקות בסיסיות ומתקדמות בעבודה עם עיסת נייר כשהאפשריות בו אין סופיות. מכלי פשוט ועד בובת ענק מפוסלת לפרטים.  לקבלת מידע נוסף צור קשר

קורס אומנות הפסיפס
קורס אומנות הפסיפס

קורס אומנות המשלב פיסות אבנים או זכוכיות. בקורס זה נלמדות טכניקות שונות לחיתוך זכוכית והדבקת על משטחים. ניתן להרכיב דוגמא עם דמויות ודגמים גרפיים. טכניקת הפסיפס מתאימה לעבוד על גבי מראות, שולחנות, מסגרות עץ, מגשים, אגרטלים ועוד.

קורס אומנות הציור
קורס אומנות הציור

הכרת עולם הציור, הבנת עקרונות הציור, אור וצל, מדידות, פרופורציות. שימוש בחומרים שונים כגון צבעי אקריל וצבעי עפרון. הקורס יקנה יכולות טכניים ועבודות דו מימד. הקורס מתקיים בקבוצות של עד 6 תלמידים, בימי ראשון בערב בין השעות 18:00-20:00 ע"י מורה מוסמכת.

קורס אומנות צריבה על עץ
קורס אומנות צריבה על עץ

קורס אומנות צריבה על עץ הינה טכניקה המחקה אומנות עתיקה מתקופת הרנסנס והפיכתה לטכניקה יצירתית ואומנותית בת ימינו. הצריבה נעשית על משטחי עץ מלא תוך שימוש בצורב חשמלי. את משטחי העץ הצרובים צובעים בצבעי דיו המחקים את גווני העץ השונים.

רגע של פנאי ההגנה 2, פתח תקוה 49465 טלפון info@regga.co.il , 03-9041243