סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים
סדנאות יצירת תכשיטים

סדנאות עיצוב תכשיטים

קורס עיצוב תכשיטים
קורס עיצוב תכשיטים

ברגע של פנאי מתקיים קורס עיצוב תכשיטים במסגרת לימודי תכשיטנות, מזה שנים רבות, מירה היא מחלוצות היבוא והשזירה של יצירת תכשיטים מחרוזים יפנים. בקורס תכשיטנות זה תוכלי לבחור תכשיט מבין מאות התכשיטים המוצעים אצלנו בתצוגה. בעזרת חוט ומחט ניצור תכשיטים מרהיבים בטכניקות בין לאומיות, בקבוצות של עד 7 בנות תוכלי כל שבוע ללמוד תכשיט חדש.

קורס לתכשיטנות פריסטייל
קורס לתכשיטנות פריסטייל

סדנת עיצוב תכשיטים לתלמידות המכירות את הטכניקות הבסיסיות - בואו ללמוד עיצוב תכשיטים בחוג תכשיטנות free style. הקורס משלב רמה גבוהה של תכשיטים, כל תכשיט הינו פרויקט של מספר שעורים.

 

קורס סריגת תכשיטים
קורס סריגת תכשיטים

קורס סריגת תכשיטים הינו עם חוטי כסף, זהב ונחושת. בעזרת מסרגה וחוג ניתן ליצור תכשיטים מרהיבים. ניתן לשזור בתכשיטים אבני חן, פנינים וקריסטלים של סברובסקי . ניתן לעצב שרשראות, צמיד, טבעת ועגילים, בקלות רבה. פתיחת קורס מותנה במינימום 5 נרשמים.

קורס קשירות פנינים
קורס קשירות פנינים

לימוד קשירת פנינים בשיטה המסורתית של קשר בין פנינה לפנינה הקשר שומר על הפנינים או אבני החן מפני שחיקה למשך שנים. ניתן לקבל שעור פרטי .

קורס קשירות פירואניות
קורס קשירות פירואניות

קורס המקנה ידע בקשירת חוטים. הקשירות נעשות בשיטת המקרמה המותאמות לתכשיטים עדינים לכן שמו של הקורס גם מיקרו מקרמה.

קורס ריקועי מתכת
קורס ריקועי מתכת

חוג תכשיטנות חדש ומומלץ המלמד טכניקות ועבודה בסוגים שונים של חוטי נחושת, משי ועוד. בקורס נלמדות טכניקות שונות.

רגע של פנאי ההגנה 2, פתח תקוה 49465 טלפון info@regga.co.il , 03-9041243