סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים סדנאות יצירת תכשיטים
סדנאות יצירת תכשיטים

מאמרים

אבני סברובסקי
אבני סברובסקי

את התודה על קיומן של אבני הסברובסקי אנחנו חייבים לדניאל סברובסקי, אשר היה בן של בעל מפעל לזכוכית ובבגרותו מצא טכניקה להפוך את הזכוכית לקריסטלים יפיפיים. סברובסקי העביר את השיטה לדורות אחריו ועד היום נעשה שימוש באבני סברובסקי ברחבי העולם לתעשיית התכשיטים, תעשיית הטקסטיל ואף בתחום עיצוב הבית.

חרוזים יפנים
חרוזים יפנים

תחום התכשיטנות הינו תחום רב אופקים, שזירת חרוזים הינה טכניקה עתיקה וקדומה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות בארץ ובעולם. יצירת תכשיטים מחרוזים קטנים אותם שוזרים בעזרת חוט ומחט אחד לשני ויוצרים תכשיטים מקוריים. החרוזים היפנים תרמו לאומנות שזירה זו. החברות היפניות מיצרות חרוזי זכוכית השווים בגודלם, לכן אפשר ליצור ולשזור תכשיטים בצורה סימטרית ומדויקת, רמת הציפוי בחרוזים יפנים היא מהגבוהות בעולם.

אבני חן
אבני חן

אבן חן היא מינרל, חלק מסלע, או ממאובן אשר נמצא עמוק באדמה או בנהרות, בעברית שמו גביש. צורתו של הגביש משתנה בהתאם לאזור בו הוא נמצא ולהשפעות חיצוניות אותם קיבל כמו חום ולחץ. מבחוץ הגביש ניראה כמו אבן רגילה אבל בתוכו מצויי גביש בגוונים צבעיים ושכבות רבות ומרהיבות אשר נוצרו במשך מיליוני שנים. לאחר מציאת הגביש, מעצבים ומלטשים אותו לתכשיט. אבני החן מתחלקות לשתי קטגוריות: יקרות וחצי יקרות. ההבדל בניהן הוא לפי פרמטרים שונים כמו קושי האבן, זמינות וריכוז התחמוצת המתכתית.

גולדפילד
גולדפילד

הגולדפילד הינו שילוב של זהב של 14 קראט עם מתכות נוספות כמו פליז או נחושת- החלק החיצוני הבא במגע עם הגוף הינו זהב לכן המראה שווה לזהב. תהליך החיבור בין המתכות נעשה בחום ובלחץ בציוד מיוחד והחיבור בין המתכות הינו תמידי. ההבדל בין גולדפילד לציפוי, הציפוי הינו שיכבה דקה שעלולה להתקלף בקלות לעומת גולדפילד שזה שיכבה עבה ומחוברת בחום למתכת ולכן תכשיטי גולפילד אופנתיים וזולים יותר מתכשיטי זהב.

שיפוץ רהיטים בסגנון וינטאג'
שיפוץ רהיטים בסגנון וינטאג'

עיצוב הבית הוא אחד הדברים החשובים באוירה בה אנו חיים בביתנו. קיימות סדנאות רבות לעיצוב הבית ושדרוג רהיטים, ברצוני לתת כמה טיפים לשדרוג רהיט ישן והפיכתו לרהיט אופנתי. כיום אופנתי לרהט את הבית ברהיטים לבנים בסגנון הוינטג''. כל רהיט ישן מכל חומר ניתן לשינוי רק צריך לדעת לעשות את הפעולות הנכונות והם: ראשית יש לדעת מראש איך צבוע הרהיט או מצופה.

כיצד נעצב בעצמנו מתנה אישית לאנשים שאנחנו אוהבים
כיצד נעצב בעצמנו מתנה אישית לאנשים שאנחנו אוהבים

כולנו רוצים להפתיע את הקרובים שלנו עם מתנה מיוחדת ומקורית אשר מבטאת את הנגיעה האישית שלנו. כיום קיימות דרכים רבות לעיצוב מתנה אשר תפתיע את הקרובים שלכם, כך שיבינו שאתם באמת משקיעים בהם. מתנה כזו אשר תגרום להם להבין שהשקעתם זמן רב ומחשבה בהכנתה.

כיצד לימודי אומנות תורמים לנו ומעשירים את חיינו
כיצד לימודי אומנות תורמים לנו ומעשירים את חיינו

במאמר הבא נשים דגש עיקרי על לימודי אומנות ותרומתם להעשרת חיינו. הלימודים הללו הינם מגוונים למדי, ותחום האומנות מכיל בתוכו אפשרויות כדוגמת פיסול, ציור, ריקמה ועוד

כיצד סדנאות יסייעו לכם לבצע שינוי בחיים
כיצד סדנאות יסייעו לכם לבצע שינוי בחיים

הרגל חדש, יכול להיות למעשה כל דבר השונה ממשימות היום יום, כמו למשל – הרשמה לחוג מאתגר שרציתם מזה שנים או ללכת לסדנאות שונות כמו סדנא לעיצוב תכשיטים או כזו לצריבה על עץ ולמעשה לשנות דפוסי התנהגות שאליהם הורגלתם.

מה זה בדיוק טיפול באמצעות אומנות?
מה זה בדיוק טיפול באמצעות אומנות?

 

כל הורה שואף לתת לילדיו את הטוב ביותר. זה כולל את הצעצועים המפתחים ביותר, הבגדים הנוחים ביותר וכמובן את התנאים הסביבתיים שיאפשרו להם להתפתח ולהתקדם. כל הורה יודע שגידול ילדים נעשה לאורך כל החיים ומרגע שהם נכנסו לחיינו אנחנו אמונים על גידולם, בין אם הם בני שנה ובין אם הם בני שלושים. לעתים גידול וחינוך הילדים משמעו לתת אמצעים פיזיים, לעתים תמיכה רגשית ולעתים השילוב בין השניים הוא הדבר הנחוץ.

ציורי קיר לילדים: איך הצבעים שלהם משפיעים על ההתנהגות?
ציורי קיר לילדים: איך הצבעים שלהם משפיעים על ההתנהגות?

לצבע יש הרבה כוח ומשקל. לצבע יש את היכולת לעורר, לרגש, להרגיע, לרפא ולפעמים גם לקומם ולהתסיס. הדבר הזה נכון ורלוונטי במיוחד לגבי ילדים, שיכולים להיות רגישים במיוחד להשפעה של צבע עליהם. אי לכך יש חשיבות גדולה בבחירת הצבעים הנכונים לעיצוב ציורי קיר לילדים.

פעילויות לילדים
פעילויות לילדים

מגוון הפעילויות והרעיונות ליצירה שאפשר לעשות עם הילדים בתוך הבית ומחוצה לו הם רבים ומגוונים, ובכך מאפשרים לילד ולכם ההורים ליהנות מזמן איכות מיטיב ומהנה האחד עם השני, דבר שחשוב לילד ולא פחות לכם ההורים (וביחוד לקשר הבין אישי בינכם).

חוגי בית- סדנאות עיצוב מקצועיים
חוגי בית- סדנאות עיצוב מקצועיים

כמה פעמים יצא לכם לשמוע את החברה הטובה שלכן: "פעם הייתי מציירת המון, אבל כבר שנים שהזנחתי את זה ועכשיו לא נשאר מזה כלום". גברים ונשים גם יחד, מעידים לא פעם על אהבתם לציור

לימודי צורפות ועיצוב תכשיטים
לימודי צורפות ועיצוב תכשיטים

תוכניות הלימודים השונות בתחום התכשיטנות והצורפות, קורצות ללא מעט אוכלוסיות במדינה. בין השאר, אנשים צעירים שסיימו את שירותם הצבאי, יכולים להירשם למסגרת לימודים מסודרת ולעבוד בעתיד בתור צורפים.

סדנאות יצירה ואומנות לעובדים
סדנאות יצירה ואומנות לעובדים

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים ניתן למצוא סדנאות שעוסקות בכל תחום ועניין, ולכן גם כאשר מדובר על סדנאות לעובדים אתם תראו שהשמיים הם הגבול. תוכלו לקחת אותם לסדנת יצירה של תכשיטים או לסדנת יצירה של פיסול, מה שאומר שהם יוכלו להביא לידי ביטוי את הצדדים הכי יצירתיים שלהם. כמו כן, אתם גם יכולים לקחת אותם לסדנאות שעוסקים בהכנת פסיפס או בסדנאות שמלמדות את טכניקות הציור הכי חשובות וידועות שיש, מה שאומר שהם גם ייצאו עם ערך מוסף מכל החוויה הזאת.

עיצוב תכשיטים ושעונים
עיצוב תכשיטים ושעונים

אם גם אתם אנשים יצירתיים שמחפשים ללמוד משהו חדש, בהחלט אפשר להבין אתכם, כי כל מי שאוהב ליצור לא צריך להדחיק את הרצון הזה. במידה ותמיד עניין אתכם לדעת איך מעצבים תכשיטים ואיך הופכים את הדמיון למציאות, כדאי יהיה לחשוב על השתתפות בסדנת עיצוב תכשיטים ושעונים.

עיצוב תכשיטים עתיקים בסגנון וינטג'
עיצוב תכשיטים עתיקים בסגנון וינטג'

בעולם העיצוב בו ייחודיות ואמירה אישית נחשבים למרכזיים בעבודתו של מעצב תכשיטים, חשוב מאד לדעת כיצד לבלוט בתחום. במסגרת העבודה מעצב תכשיטים נדרש להפגין יצירתיות לצד עמידה במשימות השונות.

עיצוב תכשיטים ששווה להשקיע בו - אוראל מספר
עיצוב תכשיטים ששווה להשקיע בו - אוראל מספר

לכולנו יש בבתים תכשיטים ישנים שאנחנו לא באמת עונדים ושנמצאים בבוידעם חסרי שימוש ותכלית

שרשרת עם שם
שרשרת עם שם

היום יכולות גם המוכשרות בתחום העיצוב וגם אלו שהעיצוב הוא לא הצד החזק שלהן (מה לעשות אי אפשר להיות מושלמות לגמרי) לעצב לעצמן שרשרת ייחודית ואיכותית שנושאת את שמן.

תכשיט מזהב לילדות
תכשיט מזהב לילדות

כבר מגיל צעיר ניתן להבחין במשיכה של מרבית הילדות לתכשיטים, כנראה שזה דבר שטבוע בגנים בשילוב העובדה שהילדות של היום מתפתחות ונחשפות לעולם המבוגרים בגיל צעיר יותר מבעבר

רגע של פנאי ההגנה 2, פתח תקוה 49465 טלפון info@regga.co.il , 03-9041243